Program ledové plochy

PROGRAM  LEDOVÉ  PLOCHY  od   18. 9.  -  24. 9.   2017
Správa sportovišť Kopřivnice p.o. - provozovatel sportovních areálů města
50.  SEZONA  UMĚLÉ  LEDOVÉ  PLOCHY
                                 
Pondělí D 6,00 - 7,00   HC 3,4     Pátek   6,00 - 7,15   R  
18.9   7,30 - 8,45   R     22.9   7,00 - 8,00   TÚL  
    9,00 - 10,00   R         8,00 - 12,30   BRUSLENÍ   
  D 10,15   11,00   FSC                 ŠKOLY + VEŘEJNOST  
    11,00 - 13,00   BRUSLENÍ        D 13,30 - 14,45   FSC  
            ŠKOLY + VEŘEJNOST       D 15,00 - 16,00   HC 5,6  
    13,15 - 14,15   R       D 16,00 - 17,00   POJĎ HRÁT HOKEJ  
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6       D 17,15 - 18,15   HC 3,4  
  D 15,45 - 17,00   HC  7,8,D + brankáři 1,2,3,4       D 18,30 - 19,15   HC 7,8,D   
  D 17,15 - 18,45   FSC       D 19,30 - 20,45   HC M  
  D 19,00 - 20,15   HC  M         21,00 - 22,15   ML  3 . liga   z.č. 20 M10,13
    20,30 - 21,30   KOZLOVICE -p. Němec M10               INDEPENDENT - NETOPÝŘI "B"  
                                 
                                 
                  Sobota   6,15 - 7,15   R  
                  23.9 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
Úterý   6,00 - 7,15   R       D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
19.9   7,15 - 8,00   TÚL       D 10,00 - 14,00   Č. VLCI - OLOMOUC M10,13
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ                  liga žáků 6/8  
            ŠKOLY + VEŘEJNOST         14,30 - 15,45   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
  D 13,15 - 14,15   FSC - sportovní třída         16,30 - 17,45   ML  2 . liga   z.č. 21 M10,13
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6                 RYBNIKÁŘI - PETŘVALD  
  D 15,45 - 16,45   HC 7,8,D         18,00 - 19,15   ML  2 . liga   z.č. 22 Č77,Ž14
  D 17,00 - 18,30   FSC                 HÁJOV - FEŠÁCI  
  D 18,45 - 20,00   HC M         19,30 - 20,45   ML  2 . liga   z.č. 23 M10,13
    20,15 - 21,15   MEDVĚDI - p. Dobiáš Č77               JESTŘÁBI - BRUŠPERK  
    21,30 - 22,30   ŽE-STAV, s.r.o. M13       21,15 - 22,15   R  
                                 
                                 
                                 
Středa   6,00 - 6,15   TÚL                    
20.9   7,15 - 8,15   R                    
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ                     
            ŠKOLY + VEŘEJNOST     Neděle   6,00 - 7,15   TÚL  
    13,15 - 14,15   R     24.9 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
  D 14,30 - 15,45   FSC       D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
  D 16,00 - 17,00   HC 1,2,3       D 10,00 - 14,00   Č. VLCI - KRNOV M10,13
    17,20 - 17,40   rozbruslení                 liga žáků 5/7  
  D 18,00 - 20,30   HC - VAL. MEZIŘÍČÍ M10,13       14,30 - 15,45   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
            2. liga ČR - muži         16,30 - 17,45   ML  2 . liga   z.č. 24 M10,13
  D 20,45 - 21,45   FSC  - SSB                 KOZLOVICE - VEŘOVICE  
                      18,00 - 19,15   ML  3 . liga   z.č. 25 Č77,Ž14
                              BARTOŠOVICE - ZÁVIŠICE  
                      19,30 - 20,45   ML  2 . liga   z.č. 26 M10,13
                              PALKOVICE - BRUINS  
                      21,00 - 22,00   PREDATORS Č77,Ž14
                                 
Čtvrtek   6,00 - 7,00   TÚL                    
21.9 D 7,30 - 8,30   FSC - sportovní třída                    
    9,00 - 13,00   BRUSLENÍ                     
            ŠKOLY + VEŘEJNOST                    
    13,15 - 14,15   R                    
  D 14,30 - 15,45   HC  5,6                 R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
  D 16,00 - 17,00   FSC                           MOŽNOST  RESERVACE  
  D 17,15 - 18,15   FSC                  D - Dotováno  městem  
  D 18,30 - 19,45   HC 7,8,D                       Kopřivnice  
  D 20,00 - 20,45   HC M                 TÚL - tech. úprava  ledu  
    21,00 - 22,00   p. MIKULA    M10               HC - HC Kopřivnice  
                              FSC - Figure Skating Club