Program ledové plochy

PROGRAM  LEDOVÉ  PLOCHY  od   20. 11.  -  26. 11.   2017
Správa sportovišť Kopřivnice p.o. - provozovatel sportovních areálů města
50.  SEZONA  UMĚLÉ  LEDOVÉ  PLOCHY
                                 
Pondělí D 6,00 - 7,00   HC 3,4     Pátek   6,00 - 7,00   R  
20.11   7,00 - 8,00   TÚL     24.11   7,00 - 8,30   TÚL  
    8,00 - 9,30   BRUSLENÍ          8,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ   
            ŠKOLY + VEŘEJNOST         11,30 - 13,00   BRUSLENÍ   
    9,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ                  ŠKOLY + VEŘEJNOST  
  D 12,15 - 13,00   FSC       D 13,30 - 15,00   FSC  
    13,00 - 13,30   p.  CHALUPA       D 15,15 - 16,15   HC  5,6  
  D 14,45 - 15,45   HC 5,6       D 16,30 - 17,45   HC 3,4  
  D 16,00 - 17,00   HC  7,8,D + brankáři 5 - D       D 18,00 - 19,00   HC 7,8,D  
  D 17,15 - 18,45   FSC       D 19,15   20,15   HC M    
  D 19,00 - 20,15   HC  M         20,30 - 21,45   ML  2 . liga   z.č. 91 M10,13
    20,30 - 21,30   KOZLOVICE -p. Němec M10               RYBNIKÁŘI - KOZLOVICE  
                                 
                                 
Úterý   6,00 - 7,15   R     Sobota   6,15 - 7,15   R  
21.11   7,15 - 8,30   TÚL     25.11 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
    8,30 - 10,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ        D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
    10,30 - 13,00   BRUSLENÍ          10,00 - 11,15   ML  3 . liga   z.č. 92 M10,13
            ŠKOLY + VEŘEJNOST                 INDEPENDENT - STAŘÍ PSI  
  D 13,15 - 14,15   FSC - sportovní třída         11,30 - 12,45   ML  3 . liga   z.č. 93 Č77,Ž14
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6                 ZÁVIŠICE - JANOVICE  
  D 15,30 - 16,15   HC 3,4         13,00 - 14,15   ML  3 . liga   z.č. 94 M10,13
  D 16,30 - 18,00   FSC                 FRENŠTÁT - TATRA  
  D 18,15 - 19,15   HC M         14,45 - 16,00   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
  D 19,30 - 20,30   HC 7,8,D         16,45 - 17,45   ZÁVIŠICE  
    20,45 - 21,45   MEDVĚDI - p. Dobiáš Č77       18,15 - 19,30   ML  2 . liga   z.č. 95 M10,13
                              BRUINS - FEŠÁCI  
                      19,45 - 20,30   R  
                                 
                                 
Středa   6,00 - 7,00   R                    
22.11   7,00 - 8,00   TÚL                    
    8,30 - 9,15   FSC                    
    9,30 - 10,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ      Neděle   6,00 - 7,15   TÚL  
    11,00 - 11,45   R     26.11 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
    11,45 - 13,00   BRUSLENÍ        D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
            ŠKOLY + VEŘEJNOST         10,00 - 11,30   BROSE - hokej M10,13
    13,15 - 14,15   R         12,00   13,00   p. OCZADLY Č77
  D 14,30 - 16,00   FSC         13,15 - 14,30   ML  pohár   z.č. 1 M10,13
  D 16,15 - 17,15   HC  3,4                 PREDATORS - BRUŠPERK  
  D 17,30 - 18,30   HC 1,2         15,00 - 16,15   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
  D 18,45 - 19,45   HC 7,8,D         17,00 - 18,15   ML  pohár   z.č. 2 M10,13
  D 20,00 - 21,00   FSC  - SSB                 YOUNG GUNS - BAH  
    21,15 - 22,15   BARTOŠOVICE M10       18,30   19,45   ML  pohár   z.č. 3 Č77,Ž14
                              NETOPÝŘI - HÁJOV  
                      20,00 - 21,15   ML  pohár   z.č. 4 M10,13
                              NEBORY - SLIVOVICE  
Čtvrtek D 6,00 - 7,00   HC 3,4                    
23.11 D 7,30 - 8,30   FSC - sportovní třída                    
    8,30 - 11,30   ŠKOLA  BRUSLENÍ                     
    11,30 - 13,00   BRUSLENÍ                     
            ŠKOLY + VEŘEJNOST                    
    13,15 - 14,15   R                 R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
  D 14,30 - 15,45   HC  5,6                        MOŽNOST  RESERVACE  
  D 16,00 - 17,00   FSC                    D - Dotováno  městem  
  D 17,15 - 18,15   FSC                        Kopřivnice  
  D 18,30 - 19,45   HC 7,8,D                 TÚL - tech. úprava  ledu  
  D 20,00 - 20,45   HC M                 HC - HC Kopřivnice  
    21,00 - 22,00   p. MIKULA    M10               FSC - Figure Skating Club