Mistrovská utkání:   

Od 12.8.2019 začína led

 

 

Účast na:

 

PROGRAM  LEDOVÉ  PLOCHY  od   19. 8.  -  25. 8.   2019
Správa sportovišť Kopřivnice p.o. - provozovatel sportovních areálů města
52.  SEZONA  UMĚLÉ  LEDOVÉ  PLOCHY
                                 
Pondělí   6,00 - 7,30   TÚL     Pátek   6,00 - 7,30   TÚL  
19.8 D 7,30 - 8,30   HC 4     23.8 D 7,30 - 8,30   HC 4  
  D 8,45 - 9,45   HC 5       D 8,45 - 9,45   HC 5  
  D 10,00 - 11,30   FSC       D 10,00 - 11,30   FSC  
    11,30 - 13,30   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI         11,30 - 14,00   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI  
  D 14,00 - 15,30   FSC       D 14,30 - 15,45   HC  MŽ  
  D 15,45 - 17,00   HC SŽ       D 16,00 - 17,15   HC  SŽ  
  D 17,15 - 18,15   HC MŽ       D 17,30 - 18,45   HC  D,J  
  D 18,30 - 19,45   HC  M       D 19,00 - 19,45   HC  M  
  D 20,00 - 21,00   FSC       D 20,00 - 20,45   HC  M  
    21,15 - 22,15   KOZLOVICE -p. Němec M10     D 21,00 - 22,15   R  
                                 
                                 
Úterý   6,00 - 7,30   TÚL                    
20.8 D 7,30 - 8,30   HC 2     Sobota   6,15 - 7,15   HÁJOV Č77,
  D 8,45 - 9,45   HC 3     24.8 D 7,45 - 8,45   HC  1 + přípravka  
  D 10,00 - 11,30   FSC       D 9,00 - 10,15   HC 2,3  
    11,30 - 13,30   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI       D 10,30 - 11,45   HC  D,J  
  D 14,00 - 15,30   FSC         12,00   12,45   TÚL  
  D 15,45 - 17,00   HC  D,J         12,45 - 14,00   R  
    17,20 - 17,40   rozbruslení         14,15 - 15,15   R  
  D 18,00 - 20,30   HC - NOVÝ JIČÍN M10,13       15,30 - 17,00   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI  
            přípravné utkání mužů         17,15 - 18,30   R  
  D 20,45 - 21,45   FSC         18,45 - 19,45   p.  OCZADLY Č77
                      20,00 - 21,15   R  
                                 
                                 
Středa   6,00 - 7,30   TÚL                    
21.8 D 7,30 - 8,30   HC 4                    
  D 8,45 - 9,45   HC 5                    
  D 10,00 - 11,30   FSC                    
    11,30 - 13,30   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI                    
  D 14,00 - 15,30   FSC                    
  D 15,45 - 17,00   HC  SŽ     Neděle   6,00 - 7,30   TÚL  
  D 17,15 - 18,30   HC  MŽ     25.8 D 7,45 - 9,00   HC  1 + přípravka  
  D 18,45 - 19,45   HC  M         9,15 - 10,30   R  
  D 20,00 - 21,00   FSC         10,45 - 12,00   R  
    21,15 - 22,15   R         12,00 - 12,45   TÚL  
                      12,45 - 14,00   R  
                      14,30 - 15,30   p.  OCZADLY M10
                      15,45 - 17,15   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI  
                      17,30 - 18,45   R  
                      19,00 - 19,45   R  
                      20,00 - 21,15   R  
Čtvrtek   6,00 - 7,30   TÚL                    
22.8 D 7,30 - 8,30   HC 2                    
  D 8,45 - 9,45   HC 3                    
  D 10,00 - 11,30   FSC                    
    11,30 - 13,30   BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI                    
  D 14,00 - 15,30   FSC                    
  D 15,45 - 17,00   HC SŽ                    
  D 17,15 - 18,30   HC MŽ                    
  D 18,45 - 20,00   HC  D,J                 R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
    20,15 - 21,15   p. MIKULA    M10                      MOŽNOST  RESERVACE  
                              D - Dotováno  městem  
                                    Kopřivnice  
                              TÚL - tech. úprava  ledu  
                              HC - HC Kopřivnice  
                              FSC - Figure Skating Club  

 

Novinky

24.02.2019 14:51
Přidán rozpis ledové plochy a dopsány výsledky do zápasů A mužstva.
19.02.2019 17:40
HC Independent - HC Brušperk    7:9 (2:1,2:3,3:5) branky: 10., 15., 17., 22., 37., 38., 41. Independent - 3. Halamíček (Hovjacký, Divoký), 16. Divoký, 18. Halamíček (Hovjacký, Divoký), 27. Kopecký (Divoký), 31. Kopecký (Hovjacký), 33. Droždiák (Divoký, Moudrý), 37. Bala (Kopecký), 40....
10.02.2019 13:58
HC Brušperk - HC Bartošovice    3:5 (0:0,2:5,1:0) branky: 21. Bala (Zíka), 30. Halamíček (Kopecký), 39. Zíka - 22., 22., 26., 29., 30. Bartošovice rozhodčí: Kudlička - Novobilský vyloučení: 1:4 využití: 1:0 v oslabení: 0:1 diváci: 21 sestava: Grüner - Halamíček, Býček, Zíka...
03.02.2019 12:23
HC Netopýři FM "B" - HC Brušperk    5:0 (2:0, 0:0, 3:0) branky: 2., 3., 39., 41., 43. Netopýři rozhodčí: Novobilský - Hykel vyloučení: 5:3 bez využití v oslabení: 1:0 diváci: 12 sestava: Strnadel - Býček, Strakoš, Cigánek D., Kopecký, Vojtíšek Ra., Bala, Midrla, Frait,...
26.01.2019 11:37
HC Brušperk - HC Fešáci Trnávka/Kateřinice  13:7 (3:2, 5:3, 5:2) branky: 3. Halamíček, 4. Miderla (Býček), 14. Divoký (Halamíček), 16. Divoký (Vojtíšek Ra., Hovjacký), 16. Divoký (Halamíček, Vojtíšek Ra.), 19. Vojtíšek Ra. (Divoký), 20. Strakoš, 21. Divoký (Halamíček, Býček), 34. Miderla...
24.01.2019 17:49
            DISCIPLINÁRNÍ ŘÍZENÍ Městská Filip hockey liga neregistrovaných v Kopřivnici 2018 / 2019   Rozhodnutí a disciplinární tresty za provinění v soutěžních utkáních MHL neregistrovaných...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Program HC Brušperk

2018-2019

Konec sezony

Celkové bodování

03.06.2016 11:43
  Hráči utkání branky asistence trestné minuty body Zíka Pavel 100 87 68 94:00 155 Syřínek Ondřej 47 84 49 43:00 133 Vojtíšek Petr 81 59 62 20:00 121 Halamíček...