Na první body si musíme ještě počkat

12.11.2023 19:39

HC Brušperk - HC Hájov     3:6 (3:2,0:2,0:2)

branky: 6. a 13. Zíka, 12. Kotala (Droždiák) - 11. Kazda, 15. Wojčik, 19. Reček, 27. Navrátil, 41. Matula, 41. Kubátko
rozhodčí: Kudlička - Libiger
vyloučení: 1:3, navíc Matula 5 min. (Hájov)
bez využití
diváci: 10
sestava Brušperk: Grüner - Bonk, Koval', Moudrý, Halamíček - Strakoš, Droždiák, Hovjacký, Kotala, Zíka, Vojtíšek R., Vojtíšek P.
sestava Hájov: Strnadel - Wojčik, Kazda, Hrubý, Navrátil, Matula, Reček, Němec, Jurečka, Kubátko

Zápas se hodnotí těžko. Do utkání jsme vstoupili lépe a aktivně. Ujali jsme se vedení 1:0. Soupeř pak srovnal. Dvěmi brankami jsme si vzali vedení 3:1. Od té doby začal náš výkon stagnovat a soupeř snížil na 3:2. Do druhé třetiny zkušený soupeř vstoupil lépe, vstřelil 2 branky a otočil skore. Z našich hokejek se ztratila jistota a střelba- bez které se branky nedávají. Naše dvě přesilovky dopadly katastrofálně, když se nám ve druhé ani jednou nepodařilo vystřelit po bráně. Naše oslabení jsme naštěstí ubránili. Třetí třetina se přiostřila, začalo se hrát tvrdě. My jsme začali spiše diskutovat a nechali se rozhodit soupeřem a nesoustředili se  nahru. Soupeř toho využil a vstřelil v jedné minutě dvě branky a rozhodl o svém vítězství. My konečně začali dávat branky, ale hrubkami se potapíme ke dnu. Další tragédii jsou přesilovky, kdy nedokážeme nic vymyslet a čekáme co kdo udělá.