Prohra se Závišicemi

22.10.2023 10:27

HC Závišice - HC Brušperk 6:3 (2:0,1:1,3:2)

branky: 2. a 32. Polášek R., 9. a 45. Blahuta, 32. Polášek Li., 40. Kelnar - 27. Bonk, 37. Zíka (Vojtíšek P.), 38. Zíka (Vojtíšek Ra.)
rozhodčí: Kudlička-
vyloučení: 2:4
využití: 1:2
diváci: 10
sestava HC Závišice: Lacina - Beňo, Blahuta, Hykl, Kelnar, Lichnovský, Lošák D., Lošák R., Polášek L., Polášek R., Janík, Mach

sestava HC Brušperk: Grüner - Bonk, Halamíček, Moudrý - Strakoš, Klevar, Bala, Zíka, Vojtíšek P., Vojtíšek Ra.

Nakonec jsme se sešli v 9-ti statečných. Do utkání jsme vstoupili křečovitě, přihrávky a  zpracování puku se nám nedařilo. První branka padla ve 2. minutě, kdy se soupeř prokličkoval mezi dvěma hráči a byl sám před golmanem a nekompromisně zakončil. Druhá branka padla, když soupeř využil přesilovku. Z našich střel, když jsme se dostali před golmana, se žádná neujala. Branky jsme se dočkali ve 27. minutě, kdy jsme využili přesilovku - Bonk 2:1. Soupeř odskočil o pár sekund po buly na 3:1. V úvodu 3. třetiny už to bylo 4:1 a schylovalo se k debaklu. Od 25. minuty jsme hráli přesilovku, kterou vyžil Zíka- 4:2. O minutu později snížil stejný hráč na 4:3. Naděje na bodový zisk žila. Bohužel soupeř nám odskočil ve 40. minutě na 5:3. Poslední minutu jsme hráli bez brankáře a soupeř potvrdil vítězství 6:3 v čase 44:55.