Zlepšený výkon nestačil. Našimi chybami jsme darovali body soupeři.

05.11.2023 20:45

HC Independent - HC Brušperk 12:8 (3:3,5:2,4:3)

branky: 8., 21., 25., 34., 39. Bartoň, 8., 10., 30., Fuňka, 43. 44. Vávra, 20. Tichánek, 27. Strnadel - 10. Bonk, 14. Kotala (Hamala), 15. a 26. Bala (Hamala, Zíka), 29. Hovjacký (Droždiák), 31. Vojtíšek P. (Hamala), 34. Hamala (Kotala), 45. Zíka (Vojtíšek Ra.)
rozhodčí: Kudlička - Libiger
vyloučení: 2:3
využití: 2:0
diváci: 15
sestava Independent: Pavlát - Vávra, Baletka, Strnadel, Konečný, Bartoň, Polášek, Koval, Tichánek, Fuňka
sestava Brušperk: Hruzík - Zíka, Bonk, Hovjacký, Halamíček - Strakoš, Droždiák, Kotala, Bala, Hamala, Vojtíšek P., Vojtíšek R.

Do utkáni jsme vstoupili aktivně. Bohužel nám to vydrželo osm minut. Pak soupeř po našich chybách v obraně odskočil do tříbrankového vedení. Přidali jsme a soupeře jsme zaskočili vyrovnáním na 3:3. Do druhé třetiny jsme chtěli otočit vedení na naši stranu, ale po dalších našich chybách soupeř vedl opět o 3 branky. Soupeř vedení do konce třetiny udržel. Ve třetí třetině jsme chtěli korigovat skore, snižili jsme na 8:7, ale to bylo vše. Soupeř odskočil na vedení 11:7 a po menší korekci skore na obou stranách si vedení pohlídal. Po čtyřech utkáních jsme podali dobrý výkon dopředu, i střelecky a golově. Nyní je třeba zapracovat na defenzívě a hlídání středního pásma. Reparát skládáme už příští neděli, kdy hrajeme s týmem Hájova v 16:30.