Vyrovnaný zápas rozhodla přesilovka 5 na tři.

HC Brušperk - HC Netopýři Frýdek/Místek    0:3 (0:0,0:1,0:2)

branky: 28. Kresta, 35. Ostřížek R., 44. Slanina
rozhodčí: Valášek, Kudlička
diváci: 4
sestava HC Brušperk: Čermák - Halamíček, Moudrý, Koval, Bonk, - Strakoš, Droždiák, Kolář, Orlík, Zíka, Bala, Vojtíšek P., Vojtíšek Ra.

sestava HC Netopýři: Třeštík -  Veselý, Kresta, Lipina, Stolarik, Slanina, Ostřížek R., Stuchlík, Kopecký, Rýpar, Ostřížek J., Dominik, Bobok

Hrál se vyrovnaný technický hokej na obou stranách. Ve druhé třetině jsme soupeři dovolili přesilovku 5 na 3. Tu jsme sice ubrálili, ale v pokračující klasické jsme inkasovali nešťstnou branku odrazem od brusle obránce. Ve třetí třetině jsme se snažili nepříznivý stav zvrátit, ale brankář Frýdku byl proti. Hráli jsme přesilovku, která nám nevyšla. Naopak po jejím konci jsme inkasovali druhou branku. Za stavu 0:2 jsme trefili 2 tyče a třetí branka v naší síti minutu a půl před koncem jistila výhru soupeře. Odehráli jsme vyrovnaný zápas, bohužel slabá střelba a smůla v koncovce nám nestačily k lepšímu výsledku, ikdyž jsme nebykli horším týmem. Příští sobotu máme šanci na reparát, abychom opustili nelichotivou pozici v tabulce.