Program ledové plochy  

PROGRAM  LEDOVÉ  PLOCHY  od   19. 2.  -  25. 2.   2018
Správa sportovišť Kopřivnice p.o. - provozovatel sportovních areálů města
50.  SEZONA  UMĚLÉ  LEDOVÉ  PLOCHY
                                 
Pondělí   6,00 - 8,00   TÚL     Pátek   6,00 - 7,00   R  
19.2 D 7,45 - 8,45   HC 3,4     23.2   7,00 - 9,30   TÚL  
    9,00 - 12,30   OLYMPIJSKÝ   DEN         9,30 - 12,30   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
            DĚTÍ  A  MLÁDEŽE         13,30 - 15,00   R  
    13,00 - 14,00   p. OCZADLY Č77     D 15,15 - 16,15   HC  5,6  
  D 14,30 - 15,30   HC 5,6       D 16,30 - 17,45   HC 3,4  
  D 15,45 - 16,45   HC  7,8,D + brankáři 1-D       D 18,00 - 19,00   HC 7,8,D  
  D 17,00 - 18,30   FSC       D 19,15 - 20,15   HC M    
  D 19,00 - 20,15   HC  M         20,30 - 21,45   ML  3 . liga   z.č. 190 M10,13
    20,30 - 21,30   KOZLOVICE -p. Němec M10               LAHVATORS - INDEPENDENT  
                                 
                                 
                                 
Úterý   6,00 - 9,00   TÚL                    
20.2   9,00 - 12,30   OLYMPIJSKÝ   DEN     Sobota   6,15 - 7,15   R  
            DĚTÍ  A  MLÁDEŽE     24.2 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
    12,45 - 14,15   TÚL       D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
  D 14,30 - 15,15   HC 5,6         10,00 - 11,15   ML  3 . liga   z.č. 196 M10,13
  D 15,15 - 16,15   HC 3,4                 FRENŠTÁT - JANOVICE  
  D 16,30 - 18,00   FSC         11,30 - 12,45   ML  3 . liga   z.č. 192 Č77,Ž14
  D 18,15 - 19,15   HC M                 STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI "B"  
  D 19,30 - 20,30   HC 7,8,D         13,00 - 14,15   ML  2 . liga   z.č. 193 M10,13
    20,45 - 21,45   MEDVĚDI - p. Dobiáš Č77               PETŘVALD - VEŘOVICE  
                      14,45 - 16,00   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
                      16,45 - 17,45   ZÁVIŠICE  
                      18,15 - 19,30   ML  2 . liga   z.č. 194 M10,13
                              BRUINS - HÁJOV  
Středa   6,00 - 7,00   R         19,45 - 21,00   ML  2 . liga   z.č. 195 Č77,Ž14
21.2   7,00 - 8,30   TÚL                 RYBNIKÁŘI - JESTŘÁBI  
    8,30 - 13,00   ZŠ  KOZLOVICE         21,15 - 23,00   ML  3 . liga   z.č. 191 M10,13
  D 13,30 - 15,00   FSC                 WEREWOLVES - BARTOŠOVICE  
    15,15 - 16,30   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI                    
  D 17,00 - 17,45   HC 3,4                    
  D 18,00 - 18,45   HC 1,2 + přípravka     Neděle   6,00 - 7,15   TÚL  
  D 19,00 - 20,00   HC 7,8,D     25.2 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka   
  D 20,15 - 21,15   FSC  - SSB       D 8,45 - 9,45   HC 1,2  
    21,30 - 22,30   BARTOŠOVICE M10     D 10,00 - 14,00   Č. VLCI - KARVINÁ M10,13
                              liga  žáků  5/7  
            V případě 3. utkání play-off       D 14,30 - 16,00   HC - OPAVA Č77,Ž14
            KL mužů  21. 2.  2018 -                  utkání žáků 4. třída  
            HC STUDÉNKA - Č. TĚŠÍN         16,15 - 17,30   ML pohár,  finále  z.č. 7 M10,13
            dojde  k úpravě programu                 PREDATORS - NEBORY  
                      18,00 - 19,15   ML  2 . liga   z.č. 197 Č77,Ž14
                              PALKOVICE - KOZLOVICE  
Čtvrtek   6,00 - 9,00   TÚL         19,30 - 20,45   ML  2 . liga   z.č. 198 M10,13
22.2   9,00 - 10,00   R                 FEŠÁCI - BRUŠPERK  
    11,00 - 12,00   BROSE - bruslení         21,00 - 22,15   ML  3 . liga   z.č. 199 Č77,Ž14
    12,15 - 14,00   R                 TATRA - ZÁVIŠICE  
    14,15 - 15,30   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI                    
  D 16,00 - 17,00   HC  5,6                    
  D 17,15 - 18,15   FSC                     
  D 18,30 - 19,45   HC 7,8,D                    
  D 20,00 - 20,45   HC M                 R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
    21,00 - 22,00   p. MIKULA    M10                      MOŽNOST  RESERVACE  
                              D - Dotováno  městem  
                                    Kopřivnice  
                              TÚL - tech. úprava  ledu  
                              HC - HC Kopřivnice  
                              FSC - Figure Skating Club