Program ledové plochy  

PROGRAM  LEDOVÉ  PLOCHY  od   15. 10.  -  21. 10.   2018
Správa sportovišť Kopřivnice p.o. - provozovatel sportovních areálů města
50.  SEZONA  UMĚLÉ  LEDOVÉ  PLOCHY
                                 
Pondělí D 6,00 - 7,00   HC  HC 5,6     Pátek D 6,30 - 7,15   HC 3  
15.10   7,00 - 8,30   TÚL     19.10 D 7,45 - 8,30   FSC  
    8,30 - 11,30   ŠKOLA BRUSLENÍ          8,30 - 11,30   ŠKOLA BRUSLENÍ   
    11,30 - 13,00   BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST         11,30 - 13,00   BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST  
    13,30 - 14,30   R       D 13,30 - 15,00   FSC  
  D 14,45 - 15,45   HC 4       D 15,15 - 16,15   HC 4 + brankáři 1.-4 tř.  
  D 16,00 - 17,30   FSC       D 16,30 - 17,30   HC 5,6  
  D 17,45 - 18,45   HC 7,8,D,J       D 17,45 - 18,45   HC D  
  D 19,00 - 20,15   HC  M       D 19,00 - 20,15   HC M    
    20,30 - 21,45   KOZLOVICE -p. Němec M10       20,30 - 21,45   ML  3 . liga   z.č. 57 M10,13
                              INDEPENDENT - LAHVATORS  
                      22,00 - 23,15   ML  2 . liga   z.č.  58 Č77,Ž14
                              PETŘVALD - KOZLOVICE  
Úterý   6,00 - 8,30   TÚL                    
16.10   8,30 - 11,30   ŠKOLA BRUSLENÍ                     
    11,30 - 13,00   BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST     Sobota   6,15 - 7,15   HC  HÁJOV Č77
  D 13,30 - 14,30   FSC - sportovní třída     20.10 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )  
  D 14,45 - 15,45   HC 4       D 8,45 - 9,45   HC 2 (r. 2011 )  
  D 16,00 - 17,00   HC 5,6       D 10,00 - 13,30   MINIHOKEJ Č77
  D 17,15 - 18,45   FSC                  turnaj  žáků  3. třída  
  D 19,00 - 20,00   HC  M         14,15 - 15,30   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
  D 20,15 - 21,15   HC  7,8,D          16,20 - 16,40   rozbruslení  
    21,30 - 22,30   ZÁVIŠICE Č77     D 17,00 - 19,30   HC -  VAL.  MEZIŘÍČÍ M10,13
                              2. liga  ČR - muži  
                      20,00 - 21,15   ML   3. liga   z.č.  59 Č77,Ž14
                              BARTOŠOVICE - WEREWOLVES  
                      21,30 - 22,45   ML  3 . liga   z.č.  60 M10,13
Středa   6,00 - 7,45   TÚL                 NETOPÝŘI"B" - STAŘÍ PSI  
17.10 D 7,45 - 8,30   FSC                    
    8,30 - 11,30   ŠKOLA BRUSLENÍ                     
  D 12,30 - 13,15   FSC                    
    13,15 - 14,15   TÚL                    
  D 14,30 - 16,00   FSC                    
  D 16,15 - 17,15   HC 2  ( r. 2011 ) + HC 3     Neděle   6,15 - 7,15   p. OCZADLY    Č77
  D 17,30 - 18,30   HC  přípravka + HC 1( r. 2012,13 )     21.10 D 7,30 - 8,30   HC  přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )  
  D 18,45 - 19,45   HC 5,6       D 8,45 - 9,45   HC 2 (r. 2011 )   
  D 20,00 - 21,00   FSC  - SSB       D 10,00 - 12,30   Č.VLCI -  BROUMOV M10,13
    21,15 - 22,15   BARTOŠOVICE M10               liga  ml.  dorostu  
                      12,45 - 14,00   ML  3 . liga   z.č.  61 Č77,Ž14
                              ZÁVIŠICE - TATRA  
                      14,30 - 15,45   BRUSLENÍ  VEŘEJNOSTI  
                      16,15 - 17,30   ML  1 . liga   z.č.  62 M10,13
                              YOUNG GUNS - NETOPÝŘI  
                      17,45 - 19,00   ML  1 . liga   z.č.  63 Č77,Ž14
Čtvrtek D 6,00 - 7,00   HC 4                 PREDATORS - SLIVOVICE  
18.10 D 7,15 - 8,15   FSC - sportovní třída         19,15 - 20,30   ML  1 . liga   z.č.  64 M10,13
    8,30 - 11,30   ŠKOLA BRUSLENÍ                  STARÁ BĚLÁ - NEBORY  
    11,30 - 13,00   BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST         20,45 - 22,00   ML  3 . liga   z.č.  65 Č77,Ž14
    13,15 - 14,15   R                 FEŠÁCI - FRENŠTÁT  
  D 14,30 - 15,30   HC 3                    
  D 15,45 - 16,45   FSC                       
  D 17,00 - 18,00   FSC                     
  D 18,15 - 19,30   HC 7,8,D                 R -  VOLNÁ  LEDOVÁ  PLOCHA ,  
  D 19,45 - 20,30   HC M                        MOŽNOST  RESERVACE  
    20,45 - 21,45   p. MIKULA    M10               D - Dotováno  městem  
                                    Kopřivnice  
                              TÚL - tech. úprava  ledu  
                              HC - HC Kopřivnice